Vážení rodičia, hráči, tréneri.

Na základe vydania a nariadenia SZĽH: 

,, Opatrenia pri organizácii športovej činnosti - tréningy, prípravné stretnutia, turnaje,,

Opatrenia pri organizácii športovej činnosti 

Vás žiadame, pred prvým tréningom na ľade (prípravné obdobie) o vyplnenie

nižšie uvedeného čestného prehlásenia (kliknutím na odkaz si stiahnete formulár) : 

Čestné vyhlásenie hráča a člena realizačného tímu

Vyplnený formulár,  odovzdá hráč trénerovi pred prvým tréningom na ľade (prípravné obdobie).

!!! HRÁČ, KTORÝ NEBUDE MAŤ VYPLNENÉ A PODPÍSANÉ ČESTNÉ VYHLÁSENIE, 

NEMÔŽE SA ZÚČASTNIŤ TRÉNINGU !!!  

TRÉNINGY - ĽAD - ROZDELENIE HRÁČOV
 
D+K SŽ  P
       
PLEVA JÁN ORAVEC PATRIK KOLOVIČ LUKÁŠ KOLOVIČ LUKÁŠ
 
ŽITNÍK PETER TARAGEĽ MIROSLAV ORAVEC PATRIK ROTH MÁRIO
HOLLÝ ROMAN KOLOVIČ LUKÁŠ TARAGEĽ MIROSLAV ORAVEC PATRIK
 
ROTH MÁRIO ROTH MÁRIO TARAGEĽ MIROSLAV 
1 Čierňava Peter 1 Herbst Roman 1 Húska Martin 1 Muchaničová Vivien
2 Madács René   2 Kuchár Kristián 2 Hrkeľ Adam 2 Kazumplik Marcus
3 Brnoliak Matúš 3 Orčík Ján  3 Piller Richard 3 Krajňák Lukáš
4 Dalmanego Šimon 4 Biela Lea 4 Ivák Natanael 4 Šefranko Róbert
5 Krakovský Lukáš 5 Brestovský Alex 5 Ďaďo Marko 5 Benek Lukáš
6 Lauko Matúš 6 Števček Gabriel 6 Mušuta Filip 6 Kostiviar Maroš
7 Kubačák Jakub 7 Bakoš Adam 7 Šrobár Peter 7 Matušková Eliška
8 Olos Pavol 8 Krajňák Tomáš 8 Timko Vratko 8 Beťko Ľudovít
9 Kollárik Nicolas 9 Mikuš Samuel 9 Kubo Tomáš 9 Ďado Tomáš
10 Dutka Samuel 10 Juhás Ján 10 Dudák Richard 10 Herbst Adam
11 Kobolka Šimon 11 Ondečko Dávid 11 Chyla Tobiáš 11 Matejka Oliver
12 Švalec Martin 12 Hasák Jakub 12 Masaryk Erik 12 Vozár Michal
13 Kmeť Samuel 13 Málik Matej 13 Mirjanský Jakub 13 Toth Samuel
14 Pavlák Sebastián 14 Sliacky Tobiás 14 Cao  Simon 14 Bázlik Jonáš
15 Kerdík Dávid 15 Bobkov Timotej 15 Korbačková Nat. 15 Šipec Ján
16 Hrkeľ Matej 16 Večereková Jazmína 16 Škrobánek Dávid 16 Jarga Alexander 
17 Janovec Jonáš 17 Čintalan Dávid 17 Štancel Samuel 17
18 Turoň Denis 18 Benek Jakub 18 France Milan 18  
19 Paľák Adrián 19 Lauko Maroš 19 Šalát Jakub 19  
20 Kelčík Oliver 20 Páterová Mich. 20 Nekoranec Samko 20  
21 Mišík Marek 21 Biely Alex 21 Vajda Miroslav 21  
22 Matejka Richard 22 Cíbik Matúš 22 Keyzlar Matúš 22  
23 Hubočan Lukáš 23 Horváth Jakub 23 Faga Michal 23  
24 Večerek Eliáš 24 Herbst Dominik 24 Piller Michael 24  
25 Rosinský Jakub 25 Jesenský Filip 25 Zvara Martin   25  
26 Múdry Peter 26 Uhliar Oliver 26   26  
27 Herbst Filip 27 Novák Tomáš 27   27  
28 28 Kelčík Leo 28   28  
29   29 Zajac Oscar  29   29  
 
LEKÁRSKE PREHLIADKY
POPLATOK  :  25.-­‐  Eur  
Hráči  si  prinesú  tenisky,  trenky,  uterák.  
Hráči,  ktorí  absolvujú  prvý  krát  uvedenú  lekársku  prehliadku  si  donesú  zdravotnú kartu od  obvodného  lekára.    
!!! Hráč, ktorý nie je uvedený v zozname, absolvuje lekársku prehliadku v mesiaci september 2020 (Termíny budú odoslané emailom) !!!
Dátum Deň Čas Priezvisko,Meno   Dátum Deň Čas Priezvisko,Meno
28.7.2020 Utorok 7:30 Dutka Samuel 10.8.2020 Pondelok 7:30 Hasák Jakub
Kobolka Šimon Málik Matej
8:00 Švalec Martin 8:00 Sliacky Tobiás
Dalmanego Šimon Cíbik Matúš
9:30 Herbst Filip 9:30 Zvara Martin
Brnoliak Matúš Čintalan Dávid
10:00 Hubočan Lukáš 10:00 Piller Richard
Kollárik Nicolas Piller Michael
29.7.2020 Streda 7:30 Rosinský Jakub 11.8.2020 Utorok 7:30 Horváth Jakub
Múdry Peter Zajac Oscar 
8:00 Večerek Eliáš 8:00 Jesenský Filip
Večerková Jasmína Páterová Michaela
9:30 Madacs René 9:30 Uhliar Oliver
Krakovský Lukáš Novák Tomáš
10:00 Lauko Matúš 10:00 Kelčík Leo
Lauko Maroš Ivák Natanael
30.7.2020 Štvrtok 7:30 Kubačák Jakub 12.8.2020 Streda 7:30 Mikuš Samuel
Olos Pavol Ďaďo Marko
8:00 Kmeť Samuel 8:00 Húska Martin
Paľák Adrián Mušuta Filip
9:30 Pavlák Sebastián 9:30 Kubo Tomáš
Kelčík Oliver Dudák Richard
10:00 Kerdík Dávid 10:00 Chyla Tobiáš
Hrkeľ Matej Masaryk Erik
31.7.2020 Piatok 7:30 Janovec Jonáš 13.8.2020 Štvrtok 7:30 Šrobár Peter
Mišík Marek Timko Vratko
8:00 Matejka Richard 8:00 Mirjanský Jakub
Turoň Denis Cao  Simon
9:30 Herbst Roman 9:30 Korbačková Nat.
Herbst Dominik Škrobánek Dávid
10:00 Kuchár Kristián 10:00 Hrkeľ Adam
Brestovský Alex Faga Michal
7.8.2020 Piatok 7:30 Biela Lea 14.8.2020 Piatok 7:30 Šalát Jakub
Biely Alex Keyzlar Matúš
8:00 Števček Gabriel 8:00 Muchaničová Vivien
Bakoš Adam Nekoranec Samko
9:30 Krajňák Tomáš 9:30 France Milan
Krajňák Lukáš Štancel Samuel
10:00 Juhás Ján 10:00 Šefranko Róbert
Ondečko Dávid   Kostiviar Maroš

LETNÉ HOKEJOVÉ SÚSTREDENIA


 

TLAČIVÁ NA 2%

inPage - webové stránky, doménawebhosting ľahko.